Delikatność jest piękna

by - września 21, 2015


Moda niejedno już widziała, a o trendach w biżuterii już nie wspomnę. Hitem były wieńce utkane z kwiatów, charmsy, obroże z kolcami, medaliony, szamańskie wisiory, kule, a teraz przyszedł popyt na minimalizm. Prostota jest wszechobecna wszędzie. Zarówno w naszych szafach, jak i na stronach internetowych, we wnętrzach, na ulicach. Wszędzie na topie jest surowość i oszczędność w dodatkach. Biżuterii wyszło to akurat na dobre. Delikatne i kobiece wisiorki sprzedają się niczym ciepłe bułeczki. Dziewczyny łakną tego, co kruche i piękne. Mam nadzieję, że ten trend utrzyma się jak najdłużej.

Happy Labor Daze ✋🏻 (at Consider the Wldflwrs)

“Beauty never brags. She simply resides. Beauty remains in her place whether or not she is noticed, and her value is not diminished by the number of eyes on her. Ordinary is beautiful too” -Wldflwr.Ink Blog  (at www.considerthewldflwrs.com)

Unfinished tiny dots.  (at Consider the Wldflwrs Studio)

Stacks on Stacks. If your local to NYC come visit us at the Brooklyn Expo today + tomorrow 11-6! (at Brooklyn, New York)


So many shiny things.  (at Shop Link in Profile)

Good morning little stackers + cuff ring. We are oh so excited to bring you back this season.  (at Shop Link in Profile)

Evening Primrose | considerthewldflwrs.com

Studio Saturdaze with Mini Mirrors (at Consider the Wldflwrs)

NASHVILLE | come visit us at Barista Parlor. We’re here until 4! There are some great vendors here including the Peach Truck, so you can’t lose!  (at Barista Parlor)

Nie mam nic przeciwko przesadzie, jeśli chodzi o biżuterię, ale osobiście preferuję, gdy ozdobą kobiety jest coś, co odzwierciedla jej delikatną duszę. Mowa o minimalistycznych bransoletkach, cienkich wisiorkach czy prostych pierścionkach. Nie każdemu panujący trend odpowiada i reszta świata musi to zaakceptować. Uważam jednak, że minimalistyczna biżuteria to sztuka. Sztuka, z którą każda z nas powinna mieć raz w życiu styczność. Bo nic tak nie cieszy oka, jak estetyczna, złota i wykonana z dbałością o najmniejszy szczegół bransoletka. 

Mogą Ci się spodobać

0 komentarzy