Biżuteryjne inspiracje

by - września 13, 2015


Odświeżyłam nieco wygląd bloga, jak i zredukowałam ilość wpisów. Wiem, to troszkę nie fair w stosunku do innych autorek, lecz powody, dla których resztę postów pozostawiłam w kopiach roboczych nie są błahe. Po pierwsze, większość zdjęć w tamtych notkach po prostu 'wygasła', a nikt na ich miejsce nie wkleił czegoś, co mogłoby je zastąpić. Po drugie, ich jakość wołała o pomstę do nieba. Przyznam się, nie dysponuję super wypasionym sprzętem, który robiłby przejrzyste i wyraźne zdjęcia, a więc stąd fotografie mojego autorstwa wyglądały tak, jak wyglądały. Po trzecie, chcę zacząć od początku. Tym razem jednak pełną parą od zera. Blog potrzebował zmian, które wciąż następują. Musimy się rozwijać, nie możemy stać w miejscu, bo to niezdrowe. Mam nadzieję, że zrozumiecie i wspomożecie projekt reaktywacji Kolczykowych cudów!

Consider laughter + love | Worked on a fun project today and turned @taylortippett’s wings into a bracelet. This girl knows how to laugh + how to love. Life is an adventure + a roller coaster, but you’ve got to make the best of every moment and laugh at your mistakes. Metalsmithing requires a lot of grace. Thankfully metal is pretty forgiving and we make a lot of beautiful mistakes. (at Consider the Wldflwrs Studio)

Happy Matte Monday | featuring all things matte. The Big Dot - shop link in profile. (at www.considerthewldflwrs.com)

Rose Gold Love 💕 (at Consider the Wldflwrs)

Clink Clink Clink (at Consider the Wldflwrs Studio)

freshyed:

✰ f r e s h ✰ following back similar x

So many shiny things.  (at Shop Link in Profile)

Studio prep for Portland @renegadecraft this Saturday + Sunday! (at Nashville, TN)

Ciekawscy, jak i spostrzegawczy czytelnicy na pewno zauważyli, że pojawiła się nowa zakładka. Mowa o rekrutacji. Gorąco zachęcam wszystkie te osoby, które kochają biżuterię oraz dysponują wolnym czasem do tego, aby dołączyły do nas już teraz. Nie mamy jakichś iście wyimaginowanych wymagań. Jeśli lubisz kolczyki, pierścionki, naszyjniki - dogadamy się!

source: click

Mogą Ci się spodobać

2 komentarzy