Biżuteria na Święta

by - grudnia 08, 2015


Biżuteria podarowana przez bliską osobę w okresie Świąt Bożego Narodzenia ma ogromną wartość. Ba, jest symbolem wzajemnego zaufania oraz pałania uczuciem do drugiej połówki. Stąd też tak wielu panów decyduje się zakupić swoim wybrankom dodatki. I tutaj nasuwa się pytanie - co wybrać? Rynek zalany jest falą różnorakich akcesoriów, lecz co jest najmodniejsze w tym sezonie? Jak uszczęśliwić swoją damę? Który wybór będzie najtrafniejszy? Skorzystajcie z mojego poradnika. Warto!

Happy Thanksgiving to our American followers + friends! Sign up for our email list for a special treat tonight from 5-12pm + to find out more about CTWF’s Black Friday. (at Consider the Wldflwrs)

Przez ostatnie lata my, kobiety, odczuwamy silny pęd ku biżuterii minimalistycznej. Wszystko to, co drobne, proste i ledwo zauważalne jest rozchwytywane niczym świeże bułeczki. Wąskie pierścionki, cienkie bransoletki oraz tzw. blogerskie wisiorki to trend utrzymujący się już kawał czasu. Zawsze można pójść o krok naprzód i zamówić dodatki z wygrawerowaną pierwszą literą bądź całym imieniem. Wspaniałą pamiątką może być również podarek z waszymi inicjałami. To na pewno umocni więź między wami. Wracając jednak do tematu przewodniego, może jakiś konkret?

"Jakąś biżuterię lubi każda z nas i wystarczy zerknąć na komódkę, żeby sprawdzić czy są to kolczyki, pierścionki czy bransoletki. Jedne z nas chodzą tylko w złocie, i tym srebra nie warto kupować, inne uwielbiają wszystko, co kolorowe, oryginalne czy kobiece. Na tyle pracy detektywistycznej stać każdego mężczyznę, a gdy już wiemy, to do dzieła:Srebrne kolczyki z ametystami (150 zł, Apart), niewinny złoty pierścionek z oczkiem z cyrkonii (230 zł, Apart), ultra ciekawe srebrne kolczyki z amonitem (250 zł, Kruk), stalowa bransoletka dla dynamicznych i nowoczesnych (190 zł, Kruk), romantyczny naszyjnik z sercem i brylantem (170 zł, Yes) albo bardzo urocze kolczyki z syntetyczną perłą (99 zł, Yes)."

We’ve got all the dainty things you could want or need. If you’re local, come shop at @modanashville today from 12-5pm! #ctwf4xmas  (at Nashville, Tennessee)

Warto pamiętać, że nie każdej osobie możemy podarować biżuterię, gdyż jest to podarunek iście intymny. Każda z nas lubi różne bibeloty, preferuje inny styl, więc narzucanie komuś z góry, że ma nosić coś minimalistycznego, podczas gdy taki osobnik woli rażące blaskiem, masywne bransolety może okazać się fatalnym pomysłem. Najbezpieczniej jest kupić biżuterię tej osobie, którą znamy dosyć dobrze, wiemy, jaki ma gust oraz co lubi. Jestem pewna, że chcesz, aby twój upominek się spodobał. Dlatego też zastosuj się do tej zasady. Nic pochopnie!

tekst: klik | zdjęcia: klik

Mogą Ci się spodobać

0 komentarzy